Logo

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Jeśli fotografie oraz oferta spotkały się z Państwa zainteresowaniem pragniemy zaprosić na niezobowiązujące spotkanie osobiste w celu bezpośredniego przedstawienia możliwości Studia Grygierczyk takich jak oglądnięcie portfolio na żywo w indywidualnych projektach fotoalbumów książkowych oraz prezentacji multimedialnych. Takie spotkanie także pozwoli ustalić i poznać Państwa wymagania tak aby zlecone fotografie z ważnego dla Was wydarzenia były niepowtarzalne i wyjątkowe. Poza formularzem kontaktowym pozostajemy do Państwa dyspozycji pod poniżej podanym numerem telefonu oraz adresem poczty elektronicznej. Nie ograniczamy się terytorialnie, lecz większość zleceń realizujemy na terenie śląska i małopolski. Studio Grygierczyk realizuje również sesje poza granicami kraju między innymi w takich państwach jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Węgry i Słowacja.

43-100 Tychy woj. śląskie / 43-502 Czechowice-Dziedzice

e-mail: lukas.grygierczyk@gmail.com
telefon: 504 - 276 -362

formularz kontaktowy

Zaloguj się do strefy klienta

Podaj unikalne hasło, które pozwoli Ci przeglądać Twoje prywatne galerie zdjęć.

O mnie

&Od blisko 9 lat Studio Grygierczyk świadczy usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Kreatywność, nuta szaleństwa oraz zaplecze techniczne potrafi dostarczyć fotografie które będą budzić pozytywne emocje przez lata.  Chociaż zdjęcia ślubne to człon naszej firmy nie jest to jedyny kierunek w którym podążamy.  Wykonamy dla Was realizacje sesji indywidualnych jak eventy, uroczystości rodzinne, sesje brzuszkowe, portretowe i dziecięce oraz fasion. Nieważne czy będziecie potrzebowali romantycznej sesji dla dwojga, czy też zatrzymać czas na zdjęciach dla Waszej pociechy Studio Grygierczyk zawsze stanie na wysokości zadania.

Posiadamy doświadczenie w zagranicznych sesjach plenerowych. Realizowaliśmy zlecenia między innymi na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech i Słowacji. Gotowe produkty które otrzymuje klient w postaci indywidualnie zaprojektowanego fotoalbumu stanowi uwieńczenie jakości i zadowolenia.

Nasza firma obsługuje większość śląskich i małopolskich miast takich jak:  Tychy, Bielsko-Biała,Żywiec,Katowice,Chorzów,Gliwice,Pszczyna,Mikołów,Łaziska Górne,Orzesze,Sosnowiec, Będzin,Ruda Śląska,Bieruń oraz Kraków,Oświęcim,Andrychów.

 

Oferta ( Ślubna )

Proponujemy kompleksową usługę rejestracji fotograficznej (fotoreportażu) uroczystości ślubnej rozpoczynająca się w mieszkaniu Państwa młodych ,aż po tradycyjne oczepiny. Plener również zawiera się we wskazanej ofercie.

Zdjęcia wykonujemy wyłącznie w formacie negatywu cyfrowego RAW dwoma profesjonalnymi lustrzankami marki „Nikon” z zestawem jasnych obiektywów. Dzięki zdublowaniu sprzętu ograniczamy ryzyko powstania awarii. Każda fotografia zostaje poddana autorskiej obróbce graficznej (ekspozycja, balans bieli, kontrast, nasycenie). W uzgodnieniu z klientem istnieje możliwość retuszowania między innymi niedoskonałości skóry. Profilowany tor obróbki zdjęć (system zarządzania barwą , profile ICC) zapewnia w dużej mierze zgodność wyświetlanego obrazu na monitorze z naświetlonym zdjęciem.Wręcz z pedantyczną precyzją chcemy pokazać emocje, radość oraz szczegóły i detale na zdjęciach. Oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów , którzy z pełną świadomością nie chcą oglądać banalnych, pozbawionych ostrości , przejaskarwionych kadrów.

Zestaw z albumem klasycznym

obejmuje:

przygotowania, ceremonia zaślubin , sesja plenerowa, przyjęcie weselne

Zestaw z fotoalbumem

obejmuje:

przygotowania, ceremonia zaślubin , sesja plenerowa, przyjęcie weselne

Dodatkowe informacje

Fotoalbum to indywidualny album w formacie rozkładówki 30x60 cm stanowiący niepowtarzalny montaż ujęć i grafiki oprawiony w eko-skórą lub skórą naturalną. Posiada znaczną przewagę nad albumem tradycyjnym zwłaszcza taką, że zanim trafi do producenta to Państwo mogą zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał i nanieść swoje uwagi.

Wszystkie wykonane fotografie dodatkowo przekazujemy na płycie DVD/penrive w pełnym rozmiarze (wysoka rozdzielczość), z których można wykonać dowolną ilość odbitek na własne potrzeby. Nie pobieramy dodatkowych opłat za prawa autorskie.

Pokaz multimedialny to zbiór 4 prezentacji zdjęć (przygotowania, ślub, plener, przyjęcie) z podkładem muzycznym zawartych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem lub indywidualnym pendrive . W erze dużych telewizorów LCD/projektorów powyższa prezentacja stanowi doskonałe uzupełnienie albumu, a jednocześnie w przeciągu ok.30 minut można zobaczyć przekrój całego dnia Państwa zaślubin. Prezentacja wykonana jest w wysokiej rozdzielczości full HD 1920*1080 i bez problemu można ją również odtwarzać w komputerze typu PC oraz tabletach, smartfonach. Zastosowanie pendrive jako nośnika prezentacji wyklucza konieczność stosowania dodatkowego odtwarzacza. Kartę pendrive podłączamy bezpośrednio pod gniazdo USB znajdujące się urządzeniu (TV, laptop, smartfon, tablet). Ponadto karta pendrive jest znacznie bardziej odporna na utratę danych niż płyta DVD, którą w dość łatwy sposób można uszkodzić.

Albumy dla rodziców są dodatkowym miłym elementem dla Waszych bliskich który możecie sprawić w postaci dwóch fotoalbumów w formacie 40x20 cm w twardej oprawie lub z ekoskóry czy też skóry naturalnej. Projekt albumu z reguły stanowi pomniejszenie dużego fotoalbumu (dla Pary młodej) .

Oferuję również zdjęcia wydrukowane na płótnie, arbloki w formie gotowego obrazu. Dostępne są bardzo duże formaty sięgające nawet do 150 cm. Jakość wykonanego wydruku jest idealna i w pełni Państwa usatysfakcjonuje. Z powodzeniem zastępują duże wydruki umieszczone w antyramie. W wypadku zainteresowania dostarczam dostępne formaty i cennik.

Zestawy można dowolnie rozszerzać lub zawężać co wpływa na zakres cenowy i rodzaj wykonywanej usługi. Zawsze gramy z klientem w otwarte karty. Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Inne sesje fotograficzne ofertowane są indywidualnie w zależności od czasu zlecenia oraz wykonanych zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj czy mamy wolny termin

Firmy i osoby, które polecamy i z którymi współpracujemy

 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz
 • Obraz

Wykryliśmy, że możesz korzystać z urządzenia mobilnego. Przygotowaliśmy dla niego specjalną, wydajniejszą wersję naszej strony, którą wygodniej będzie przeglądać na Twoim urządzeniu. Chcesz ją zobaczyć?

Przejdź do wersji mobilnej Nie dziękuję