Oferta ( Ślubna )

Proponujemy kompleksową usługę rejestracji fotograficznej (fotoreportażu) uroczystości ślubnej rozpoczynająca się w mieszkaniu Państwa młodych ,aż po tradycyjne oczepiny. Plener oczywiście również zawiera się we wskazanej ofercie.

Zdjęcia wykonujemy wyłącznie w formacie negatywu cyfrowego RAW dwoma profesjonalnymi lustrzankami marki „Nikon” z zestawem jasnych obiektywów. Dzięki zdublowaniu sprzętu ograniczamy ryzyko powstania awarii. Każda fotografia zostaje poddana autorskiej obróbce graficznej (ekspozycja, balans bieli, kontrast, nasycenie). W uzgodnieniu z klientem istnieje możliwość retuszowania między innymi niedoskonałości skóry. Profilowany tor obróbki zdjęć (system zarządzania barwą , profile ICC) zapewnia w dużej mierze zgodność wyświetlanego obrazu na monitorze z naświetlonym zdjęciem.Wręcz z pedantyczną precyzją chcemy pokazać emocje, radość oraz szczegóły i detale na zdjęciach. Oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów , którzy z pełną świadomością nie chcą oglądać banalnych, pozbawionych ostrości , przejaskarwionych kadrów.

Zestaw z albumem klasycznym

obejmuje:

przygotowania, ceremonia zaślubin , sesja plenerowa, przyjęcie weselne

  • 100-150 dopracowanych zdjęć (15 x 10 cm) (15x21cm) w wysokiej jakości albumie, okładka wykonana z ekoskóry (16 kolorów do wyboru)
  • 400-500 dopracowanych zdjęć na płycie DVD w formacie jpg
  • prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym na płycie DVD lub indywidualny pendrive w kształcie karty jako opcja

Zestaw z fotoalbumem

obejmuje:

Przygotowania, ceremonia zaślubin , sesja plenerowa, przyjęcie weselne

  • fotoalbum w formacie 60x30 cm (okładka eko-skóra) – 15 rozkładówek, 30 stron
  • 400-500 dopracowanych poddanych autorskiej obróbce zdjęć na płycie DVD w formacie jpg lub na życzenie tiff
  • wysokiej jakości pokaz multimedialny na płycie DVD z podkładem muzycznym lub indywidualny pendrive jako opcja
  • chroniona hasłem prywatna galeria internetowa na okres 6 miesięcy

Dodatkowe informacje

Fotoalbum to indywidualny album w formacie rozkładówki 30x60 cm stanowiący niepowtarzalny montaż ujęć i grafiki oprawiony w eko-skórą lub skórą naturalną. Posiada znaczną przewagę nad albumem tradycyjnym zwłaszcza taką, że zanim trafi do producenta to Państwo mogą zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał i nanieść swoje uwagi.

Wszystkie wykonane fotografie dodatkowo przekazujemy na płycie DVD/penrive w pełnym rozmiarze (wysoka rozdzielczość), z których można wykonać dowolną ilość odbitek na własne potrzeby. Nie pobieramy dodatkowych opłat za prawa autorskie.

Pokaz multimedialny to zbiór 4 prezentacji zdjęć (przygotowania, ślub, plener, przyjęcie) z podkładem muzycznym zawartych na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem lub indywidualnym pendrive . W erze dużych telewizorów LCD powyższa prezentacja stanowi doskonałe uzupełnienie albumu, a jednocześnie w przeciągu ok.30 minut można zobaczyć przekrój całego dnia Państwa zaślubin. Prezentacja wykonana jest w wysokiej rozdzielczości full HD 1920*1080 i bez problemu można ją również odtwarzać w komputerze typu PC oraz tabletach, smartfonach. Zastosowanie pendrive jako nośnika prezentacji wyklucza konieczność stosowania dodatkowego odtwarzacza. Kartę pendrive podłączamy bezpośrednio pod gniazdo USB znajdujące się urządzeniu (TV, laptop, smartfon, tablet). Ponadto karta pendrive jest znacznie bardziej odporna na utratę danych niż płyta DVD, którą w dość łatwy sposób można uszkodzić.

Albumy dla rodziców są dodatkowym miłym elementem dla Waszych bliskich który możecie sprawić w postaci dwóch fotoalbumów w formacie 40x20 cm w twardej oprawie lub z ekoskóry czy też skóry naturalnej. Projekt albumu z reguły stanowi pomniejszenie dużego fotoalbumu (dla Pary młodej) .

Oferuję również zdjęcia wydrukowane na płótnie, arbloki w formie gotowego obrazu. Dostępne są bardzo duże formaty sięgające nawet do 150 cm. Jakość wykonanego wydruku jest idealna i w pełni Państwa usatysfakcjonuje. Z powodzeniem zastępują duże wydruki umieszczone w antyramie. W wypadku zainteresowania dostarczam dostępne formaty i cennik.

Zestawy można dowolnie rozszerzać lub zawężać co wpływa na zakres cenowy i rodzaj wykonywanej usługi. Zawsze gramy z klientem w otwarte karty. Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Inne sesje fotograficzne ofertowane są indywidualnie w zależności od czasu zlecenia oraz wykonanych zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj czy mamy wolny termin

Wszelkie prawa zastrzeżone dla: Studio Grygierczyk. Do prawidłowego działania strona wykorzystuje pliki cookies.

Projekt i wykonanie: Webinspiracje